Валенсія: Алвес, Канселье, Сікейра, Мустафі, Сантос, Фуего (Негредо, 84), Перес (Данило, 45), Гомеш, Фегулі, Черишев (Родріго М., 61), Алькасер.

Запасні: Райан, Пареха, Барраган, Абденнур.

Атлетіко: Хмара, Хуанфран, Феліпе Луїс, Краневіттер (Ф.Торрес, 63), Хіменес, Лукас Ернандес, Габі, Сауль, Вьетто (Карраско, 69), Коке, Гріззман (Олі Торрес, 88).

Запасні: Мойя, Хесус Гамес, партія, Корреа.

В гості до нестабільно грає Валенсії приїхав один з фаворитів сезону Атлетіко Дієго Сімеоне. Гості мають дуже довгу і якісну лаву запасних і можуть собі дозволити досить безболісну ротацію складу.

Гарі Невілл, розуміючи рівень суперника, в стартовому складі вирішив випустити срзу двох опорників: Переса і Фуего. В обороні місце дискваліфікованого Хосе Гайя зайняв Гільєрме Сікейра. Щоб орендований футболіст вийшов проти Атлетіко, господарям Местаьі довелося Запата мадридському клубу певну компенсацію.

У першій половині стартових 45-ти хвилин гри гості більше володіли територіальною перевагою і створили кілька небезпечних моментів. Спочатку удар Гріззмана на кутовий перевів голкіпер лос чес Дієго Алвес. Потім виник спірний момент у штрафному Валенсії, коли проти Вьетто зіграв Мустафі. Повтор показав, що захисник зіграв в м'яч.

Незабаром Валенсія освоїлася і відсунула гру на половину поля гостей. Активно грали Гомеш, Алькасер і Черишев.Андре Гомеш справа обіграв двох гравців гостей і увірвався в штрафну. Момент був схожий на ситуацію з Вьетто, однак повтор епізоду показав що захисник господарів зіграв в ноги португальцю, не торкнувшись м'яча. Арбітр прийняв рішення призначити кутовий, хоча футболіст Атлетіко не торкнувся м'яча.

Після цього гості знову провели пару атак, під час однієї з яких Фуего втратив м'яч недалеко від штрафного, а Сантос і Сікейра НЕ підстрахували його, чи не накривши Гріззмана. Футболіст Атлетіко завдав удар з-за меж штрафного майданчика у ближній кут, і Дієго Алвес не виручив в цьому епізоді. 0-1.

Господарі не впали духом, перехопили ініціативу і незабаром забили красивий гол: Сікейра зліва протягнув м'яч зробив хорошу подачу на Пако Алькасера, і капітан Валенсії зіграв у цьому епізоді нестандартно: замість обробки м'яча і удару по воротах він головою тонко скинув круглого на Дениса Черишева , чим поставив в ступор центральних захисників гостей. Російський півзахисник свій момент використав класно, забивши третій свій м'яч у футболці Валенсії.

У першому таймі у Пако і Дениса був ще один відмінний момент для взяття воріт, Алькасер забезпечив Черишева м'ячем у штрафному, проте росіянин не зміг підлаштуватися під досить високу передачу партнера і не потрапив у верхній кут воріт гостей.

У перерві Гарі Невілл здійснив вимушену заміну: замість Енцо Переса, у якого ріцедів травми стегна, вийшов Данило. Після заміни в центральній зоні Валенсії стали виникати дірки і гравці Атлетіко стали частіше турбувати оборону господарів.

Через 15 хвилин після початку другого тайму Гарі Невілл змушений був поміняти і найактивнішого свого гравця Дениса Черишева. Футболіст відчув укол в передню привідний м'яз лівого стегна. Замість нього вийшов Родріго Морено, тому щодругий лівий півзахисник Пьятті за рішенням тренера не потрапив в заявку.

Після цього гра Валенсії в нападі розладналася остаточно і гості почали методично розхитувати оборону господарів.Шикарний момент упустив в штрафному майданчику Вьетто. Його забійний удар з 11 метрів в блискучому стрибку перевів у поперечину Дієго Алвес.

Однак після розіграшу чергового кутового біля воріт господарів Фернандо Торрес на 72-й хвилині вивів Атлетіко вперед.У цьому епізоді захисники господарів зіграли невдало, прибігши на ближню штангу. І замість Канселье Торреса намагався опікати атакуючий півзахисник Гомеш.

На 85-й хвилині так само вийшов на заміну Яннік Феррейра-Карраско встановив остаточний рахунок в матчі. У цьому епізоді не кращим чином зіграв Дієго Алвес, який пропустив м'яч під ногами.

Варто визнати, що заміни і їх своєчасність, які зробив Симеона повністю перевернули хід гри і додали гостям агресії.

Заміни ж Гарі Невілла були зроблені вимушено і не підсилили гру. А вихід на поле Негредо був просто комічним.

І зараз багато вболівальників задаються питанням: чому в заявку на цей матч не потрапили Везу, Пьятті і Міна? І гру в другому таймі було просто ніким підсилити. А так же до якого часу Гарі Невілл буде головним тренером клубу, тому що дуже багато розмов останнім часом з'явилося про його можливе продовження.

Кращий гравець матчу

Дієго Алвес Жоао Канселье Гільєрме Сікейра Шкодран Мустафі Адерлан Сантос Хаві Фуего Альваро Негредо Енцо Перес Данило Барбоса Андре Гомеш Софьян Фегулі Денис Черишев Родріго Морено Пако Алькасер Я не дивився матч Мені нема кого виділити